• Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України • Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України
Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей
Каталог товарів

Про нас

ITIN - компанія, яка заявляє про себе, як про нову, але при цьому кожен наш співробітник має свій досвід та історію перемог. Ми займаємося продажем комп'ютерної техніки, але при цьому багато часу приділяється нашому навчанню та вдосконаленню.

Співпраця з ITIN можлива у двох напрямках:

  1. Приватний
  2. Корпоративний

Наш покупець – це сучасна людина, яка крокує у ногу із новинками комп'ютерної індустрії. І у цьому ми із вами дуже схожі.

У корпоративному сегменті наші клієнти – компанії, які шукають надійного постачальника. Наших партнерів ми можемо здивувати широким вибором товарів у будь-якій ціновій категорії. Ми допоможемо підібрати товар із потрібними функціями під будь-який бюджет.

Важливою ланкою успіху компанії є наші співробітники, кожен із яких має величезний досвід у сфері продажів комп'ютерної індустрії, щоб бути максимально компетентним у питаннях, що виникають. До знань додається індивідуальність та гнучкість підходу до кожного. Якщо на наш із вами договір впливають нові фактори, ми не переглядаємо його заднім числом, ми робимо все, щоб виконати свої обіцянки.

Як ми працюємо
НАДІЙНО
Офіційні поставки та гарантія
ШВИДКО
Оберіть самовивіз з мережі магазинів або ж доставку кур'єрською службою Нова Пошта в будь який куток України
ЗРУЧНО
Оберіть оптимальний та зручний для Вас спосіб оплати
ПРОФЕСІЙНО
Досвідчені менеджери допоможуть зробити оптимальний вибір обладнання саме під Ваші потреби
ВИГІДНО
Гнучка цінова політика
ІНДИВІДУАЛЬНО
Індивідуальний підхід до кожного клієнта