• Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України • Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України
Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей

Зарядний пристрій для акумуляторів інструменту Skil 3128 AA, 2,4 A (CR1E3128AA)

Код товару: U1001377
Наявність:
Є в наявності
Виробник
Skil
Модель
3128 AA, 2,4 A
Артикул
CR1E3128AA
Напруга, В
20 В
Тип акумуляторів
Li-Ion
Додатково
індикатор стану заряду; індикатор заряду батареї; на 2 батареї
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Максимальний струм заряду, А
2.4
Сумісність акумуляторів
Skil
Вага, г
900
2737.00 грн.
Опис
Не гайте часу і працюйте швидше!

Зарядний пристрій для двох акумуляторів SKIL 3128 входить до лінійки акумуляторної платформи PWRCORE 20 та може заряджати акумулятори Keep Cool ємністю 2.5 Аг за 75 хвилин, а акумулятори Keep Cool ємністю 4.0 Аг за дві години струмом заряду 2.4 А.

Головна особливість зарядного пристрою - ваші батареї заряджаються одночасно завдяки функції паралельної зарядки!

Система PWRCORE 20 включає наші найкращі акумулятори та зарядні пристрої, які оснащені унікальними запатентованими технологіями. Технологія охолодження акумулятора KEEPCOOL збільшує час автономної роботи до 25% та подвоює термін служби батареї. А технологія «ACTIVCELL» забезпечує максимальну продуктивність та оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої PWRCORE 20 на 100% сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами SKIL PWRCORE 20, що забезпечує максимальну гнучкість.
Виробник
Skil
Модель
3128 AA, 2,4 A
Артикул
CR1E3128AA
Напруга, В
20 В
Тип акумуляторів
Li-Ion
Додатково
індикатор стану заряду; індикатор заряду батареї; на 2 батареї
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Максимальний струм заряду, А
2.4
Сумісність акумуляторів
Skil
Вага, г
900