• Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України • Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України
Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей

Самокат Hipe H3 трюковий Black/Gold (250812)

Код товару: U0520187
Наявність:
Є в наявності
Виробник
Hipe
Модель
H3 трюковый Black/Gold
Артикул
250812
Тип
трюковий
Колеса
110 мм
Кількість коліс
двоколісний
Складна конструкція
ні
Матеріал коліс
поліуретан
Сидіння
немає
Вікова група
від 6 років
Гальмо
ножне
Максимальне навантаження
100 кг
Колір
золотий
Країна виробництва
Чехія
Гарантія, міс
6
Вага
3.85 кг
4388.00 грн.
Опис

Hipe H3 - якісний компліт для новачків і любителів, розрахований на зріст від 120 до 160 см. Обладнаний широкою декою і лонжеронами на днищі, які мають скошені краї, роблячи ковзання по перешкодах простішим. Високоміцне кермо з хромомолібденової стали, хоч і затяжке, але вага компенсується іншими елементами. Ці особливості роблять модель ідеальної для паркової дисципліни.

Міцні спицеві алюмінієві колеса діаметром в 110 мм і жорсткістю в 88А гарантують підвищений накат, дозволяючи розвивати більш високу швидкість. На 110 мм, на відміну від 100 мм, складніше повертати, але зберігати пряму при їзді значно легше. Ці переваги роблять самокат відмінним для застосування в стрите.

Система компресії iHC встановлена на промислову рульову, підійде для будь-якого райдера, який цінує низьку вагу в трюкових самокатах. Інтегрована рульова колонка на промислових підшипниках також економить загальна вага обладнання, і сама по собі є міцною і стійкою до імпульсних навантажень.

Матеріал деки, як у більшості подібних моделей - це високоякісний авіаційний алюміній. Хоч такий сплав складніше піддається обробці, результат такої деталі вражаючий, саме тому його використовують для формування деки під трюкових самокатів. Він міцний і легкий, має високі показники пружності, плинності і міцності.

Зв'язка високоміцного керма, спрощеної системи компресії, міцних коліс не вимогливих до покриття і широкої деки зі скошеними лонжеронами роблять модель вкрай універсальну у використанні. Також за рахунок низької ваги і міцних комплектуючих, вона підходить для виконання трюків недосвідченими райдерами.

Характеристики:

  • Висота керма: 660 мм;
  • Ширина керма: 580 мм;
  • Матеріал керма: CrMo Сталь;
  • Матеріал деки: Алюміній 7003 T6;
  • Довжина деки: 500 мм;
  • Ширина деки: 115 мм;
  • Матеріал коліс: Алюміній 6005 T6;
  • Жорсткість коліс: 88А;
  • Матеріал вилки: CrMo Сталь;
  • Компресія: iHC;
  • Рульова колонка: Інтегрована, на пром. підшипниках;
  • Майданчик для ноги: 360 мм.

Виробник
Hipe
Модель
H3 трюковый Black/Gold
Артикул
250812
Тип
трюковий
Колеса
110 мм
Кількість коліс
двоколісний
Складна конструкція
ні
Матеріал коліс
поліуретан
Сидіння
немає
Вікова група
від 6 років
Гальмо
ножне
Максимальне навантаження
100 кг
Колір
золотий
Країна виробництва
Чехія
Гарантія, міс
6
Вага
3.85 кг