• Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України • Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України
Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей
  • Бойлер непрямого нагріву Drazice NAD 500 v2 без ізоляції

Бойлер непрямого нагріву Drazice NAD 500 v2 без ізоляції

Код товару: U1063630
Наявність:
Є в наявності
Виробник
Drazice
Модель
NAD 500 v2 без ізоляції
Артикул
NAD 500 v2 без ізоляції
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
26061.00 грн.
Опис

Теплоакумулятор Drazice NAD 500 v2 (без ізоляції) – це надійна буферна ємність від чеського виробника Drazice, призначена для накопичення теплової енергії в системах опалення. 

Виготовлений із міцної сталі з емалевим покриттям, бак забезпечує стійкість до корозії та довговічність. Об’єм 500 літрів підходить для середніх опалювальних систем, сумісних із твердопаливними котлами, тепловими насосами або сонячними колекторами. 

Конструкція передбачає можливість встановлення електричного нагрівального елементу TJ 6/4", хоча фланець у стандартній комплектації заглушений. Патрубки G 5/4" і G 1" полегшують інтеграцію в систему опалення. 

Циліндрична форма та підлоговий монтаж спрощують встановлення в технічних приміщеннях. Без ізоляції тепловтрати будуть значними, тому рекомендується додатково придбати ізоляцію, наприклад, Neodul або UA. 

Бак призначений виключно для опалювальної води, а не для гарячої господарської води (ГГВ). 

Виріб відповідає європейським стандартам якості та має гарантію 60 місяців. Drazice NAD 500 v2 оптимізує роботу джерел тепла, підвищуючи їх ефективність.

Переваги Теплоакумулятор Drazice NAD 500 v2 (без ізоляції)

  • Об’єм 500 л для середніх опалювальних систем.
  • Міцна сталева конструкція з емалевим покриттям для захисту від корозії.
  • Сумісність із твердопаливними котлами, тепловими насосами і сонячними колекторами.
  • Можливість встановлення електричного нагрівального елементу TJ 6/4".
  • Легка інтеграція в систему завдяки патрубкам G 5/4" і G 1".
  • Довговічність і надійність завдяки якісним матеріалам.
  • Циліндрична форма та підлоговий монтаж для зручного розміщення.
  • Відповідність європейським стандартам якості від чеського виробника.
  • Гарантія 60 місяців для надійної експлуатації.
  • Оптимізація роботи джерел тепла за рахунок накопичення надлишкового тепла.
Виробник
Drazice
Модель
NAD 500 v2 без ізоляції
Артикул
NAD 500 v2 без ізоляції
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24