• Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України • Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України
Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей

Про нас

ITIN - компанія, яка заявляє про себе, як про нову, але при цьому кожен наш співробітник має свій досвід та історію перемог. Ми займаємося продажем комп'ютерної техніки, але при цьому багато часу приділяється нашому навчанню та вдосконаленню.

Співпраця з ITIN можлива у двох напрямках:

  1. Приватний
  2. Корпоративний

Наш покупець – це сучасна людина, яка крокує у ногу із новинками комп'ютерної індустрії. І у цьому ми із вами дуже схожі.

У корпоративному сегменті наші клієнти – компанії, які шукають надійного постачальника. Наших партнерів ми можемо здивувати широким вибором товарів у будь-якій ціновій категорії. Ми допоможемо підібрати товар із потрібними функціями під будь-який бюджет.

Важливою ланкою успіху компанії є наші співробітники, кожен із яких має величезний досвід у сфері продажів комп'ютерної індустрії, щоб бути максимально компетентним у питаннях, що виникають. До знань додається індивідуальність та гнучкість підходу до кожного. Якщо на наш із вами договір впливають нові фактори, ми не переглядаємо його заднім числом, ми робимо все, щоб виконати свої обіцянки.

Чому саме ми?
Звертаючи увагу на переваги компанії, легше зробити вибір для співпраці. Приватний покупець не менш корпоративного зацікавлений у тому, щоб знайти свій магазин та менеджера, якому можна довіряти і який зрозуміє, що саме потрібно, навіть якщо важко пояснити.
Наш досвід напрацьований роками кожним співробітником, зокрема. Орієнтованість на клієнта лежить в основі діяльності компанії на рівні із турботою та повагою до кожного співробітника ITIN.
Ми вибираємо постачальників так, щоб у вас була можливість отримати якісний та надійний товар. Цінова політика розрахована не лише на професійних IT-спеціалістів. Прості любителі якісних гаджетів можуть звернутися до нас за покупками та знайти для себе щось особливе.
Наш сайт розроблений так, щоб не виникало складнощів при виборі, зверненні чи замовленні. Наявність розділу «Служба підтримки» вже говорить про те, що покупця не залишать наодинці із проблемою.
Акції та подарункові сертифікати стають вагомим плюсом, щоб заглядати до нас частіше та не забувати робити покупки. Якщо ж щось сподобалося, але потрібно подумати, для вас ми створили розділ «Закладки», щоб ви завжди могли повернутися за покупкою.
Якість, досвід та сервіс – основоположні елементи нашої співпраці із вами.
Наша історія

Кожен співробітник – це гвинтик у великому механізмі. І історія компанії - це історія зростання кожного співробітника. Вона сповнена перемог і поразок, досягнень та завзятої роботи над собою. Кожна мала історія розвитку - це частина великої історії перемог компанії цілком і без кожного співробітника не було б компанії такою, якою вона є зараз.

Мікроісторії кар'єрних сходів співробітників завдовжки 15-20 років складаються із величезної кількості проб, знань та досвіду. Щоб досягти найвищого рівня кваліфікації, необхідно пройти через невдачі та поразки. Проте, пройшовши через випробування і навчившись працювати у команді, ми разом створили злагоджений механізм, який націлений на досягнення результату.

Головним принципом нашої роботи із першого дня стало правило: виконувати свою роботу так, щоб людина, що звернулася, залишилася задоволеною результатом, не переглядати старі домовленості, проявляти гнучкість по відношенню до кожного клієнта.

Здобувши достатній досвід та знання, ми вирішили вийти на якісно новий рівень для себе та клієнта. Це роздрібний інтернет-магазин із надійним постачальником для корпоративних замовників. Старт було дано у 2021 році із нового логотипу та амбітної назви ITIN. Якщо відбуваються зміни всередині, їх має також бути видно ззовні. Виходячи із цього, ми змінили логотип та вдосконалили сайт.

Сучасний світ вимагає максимального залучення комп'ютерної техніки для успіху, чи це особисте використання, розвиток фірми чи навіть держави. Зараз ITIN може сміливо заявити про себе як про надійного партнера для кожного. Ми рухаємося у ногу із часом, не упускаючи можливості рости.