• Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України • Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України
Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей

Доставка

1. Самовивіз з мережі пунктів видачі по всій Україні

Замовляйте товар на сайті та забирайте в обраному пункті самовивозу в наступних містах - Київ, Бровари, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Кропивницький, Лубни, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Херсон, Черкаси, Чернігів.

Так Ви отримаєте безліч переваг:

  • безкоштовна доставка
  • зручний графік отримання
  • огляд товару при отриманні
  • оплата товару при отриманні зручним способом

Весь товар продається офіційно, при оплаті видається касовий чек.

Увага!!! Не всі товари можуть бути доставлені в пункти самовивозу, деталі уточнюйте у менеджерів. Обрати доступний пункт самовивозу можна при оформленні замовлення у блоці "Спосіб доставки". Товари вартістю більше 50 тисяч гривень можна оплатити тільки безготівковим способом (карткою чи оплатою по рахунку).

2. Адресна доставка кур'єром в місті Київ

В нашому магазині можлива безкоштовна кур'єрська доставка товару объемною вагою до 30кг. по м.Київ. При отриманні можна розрахуватись готівкою або карткою(обов'язково узгоджується попередньо). Кур’єр видає касовий чек та гарантійний талон, якщо він передбачений виробником

Увага!!! Вартість кур'єрської адресної доставки великогабаритної техніки по м.Києву розраховується за спеціальним тарифом, залежно від об'єму та ваги (уточнюйте у менеджерів).

3. Доставка Новою Поштою по Україні.

В нашому магазині, Ви можете скористатися безкоштовною доставкою товару об'ємною вагою до 30кг. перевізником Нова Пошта на будь-яке відділення при повній попередній оплаті замовленого товару на розрахунковий рахунок нашого підприємства. Якщо ж Ви хочете скористатися послугою післяплати(накладений платіж) при отриманні товару, то в такому випадку доставка відбувається за Ваш рахунок по тарифам перевізника Нова Пошта. Також, за Вашим бажанням, Нова Пошта може здійснити адресну доставку замовлення до Ваших дверей, за Ваш рахунок.

Оплата

1. Готівкою при отриманні товару Оплата готівкою можлива при доставці нашим кур'єром в м. Київ або при самостійному отриманні товару в мережі пунктів самовивозу.
Увага!!! Оплата проводиться тільки в національній валюті на суму до 50 000 грн.
2. Карткою (Visa/Mastercard) при отриманні товару Оплата банківською карткою можлива при доставці нашим кур'єром в м. Київ або при самостійному отриманні товару в мережі пунктів самовивозу.
3. Післяплата Нова Пошта Оплата готівкою або банківською карткою при отриманні товару на будь якому відділенні або при адресній доставці службою Нова Пошта.
Увага!!! Доставка післяплатою Нова Пошта здійснюється за рахунок покупця по тарифам перевізника. Також звертаємо Ваша увагу, що оплата післяплатою Нова Пошта можлива не на всі групи товарів, деталі уточнюйте у менеджерів.
4. Безготівковий розрахунок для фізичних осіб (передоплата на розрахунковий рахунок за банківськими реквізитами) Виставлений рахунок можна оплатити у відділенні банку або через інтернет-банкінг. Реквізити для оплати замовлення будуть відправлені на зазначений у замовленні e-mail відразу після оформлення.
5. Безготівковий розрахунок для юридичних осіб (передоплата на розрахунковий рахунок за банківськими реквізитами) Оплата на розрахунковий рахунок організації юридичною особою. Оплата за безготівковим рахунком проводиться з розрахункового рахунку Вашої компанії або через касу відділення будь-якого банку. Працюємо як з ПДВ, так і без ПДВ.
Увага!!! Оплата з ПДВ можлива не на всі групи товарів. Також звертаємо Ваша увагу, що ціни при безготівковій оплаті з ПДВ можуть відрізнятися від вказаних на сайті, деталі уточнюйте у менеджерів