• Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України • Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України
Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей

Акустична система Defender G22 Black (65122)

Код товару: U0756340
Наявність:
Є в наявності
Виробник
Defender
Модель
G22 Black
Артикул
65122
Тип
портативні колонки
Підключення
дротове; бездротове
Кількість каналів
2.0
Кількість полос
3
Мінімальна частота відтворення
40 Гц
Максимальна частота відтворення
20 кГц
Роз'єми
mini Jack 3.5 mm; AUX
Тип акустичних колонок
об'ємного звучання
Потужність колонок, Вт
10
Живлення
акумулятор
Матеріал корпусу
пластик
Вага
1.22 кг
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
6
Установка
підлогова
Чутливість
90 дБ
Мінімальний вхідний опір
4 Ом
Інтерфейси
USB; Micro SD
Колір
чорний
Максимальний вхідний опір
12 Ом
Час роботи від акумулятора, ч.
6
1711.00 грн.
Опис
Акустична система Defender G22 Black (65122) – це новий рівень портативного звуку, що ідеально поєднує інновації та зручність. Розроблена для справжніх меломанів, вона забезпечує кришталево чисте звучання та багатогранний аудіо-досвід завдяки своїй портативності та універсальним можливостям підключення.

Ця портативна акустична Bluetooth система пропонує дротове та бездротове підключення, що робить її ідеальною для будь-яких ситуацій – від домашніх вечірок до активного відпочинку на природі. Вона оснащена передовим інтерфейсом Bluetooth 5.0, котрий гарантує покращене з'єднання: швидкість передачі даних збільшується вдвічі, а радіус дії – вчетверо. Це забезпечує безперебійне потокове відтворення музики з вашого смартфона.

Унікальна функція True Wireless Stereo (TWS) дозволяє об’єднувати дві колонки в акустичну 2.0 систему, створюючи глибокий ефект об'ємного звучання. Насолоджуйтесь справжньою стереоатмосферою, яка обгортає вас звуком з усіх боків.

Defender G22 Black також має вбудований FM-тюнер, що перетворює колонку у повноцінний радіоприймач. Даруючи можливість насолоджуватися улюбленими радіопередачами та музикою, вона стане вашим постійним супутником.

Завдяки підтримці USB-накопичувачів і MicroSD-карт ви зможете відтворювати ваші музичні файли без використання комп'ютера. Вставте карту пам’яті або флешку і насолоджуйтеся улюбленими треками без зайвих клопотів.

Завдяки AUX-входу і роз’єму mini Jack 3.5 mm, система легко підключається до комп'ютера, плеєра або мобільного телефону, перетворюючи будь-який пристрій у потужну аудіосистему. Вбудований акумулятор забезпечує збільшений час роботи без підзарядки, забезпечуючи стабільне відтворення на протязі дня. Функція Hands free дозволяє відповідати на дзвінки та спілкуватися без рук – чудове рішення для тих, хто цінує зручність і мобільність.

Для поліпшення якості звуку та посилення басів пристрій оснащений вбудованими бічними пасивними випромінювачами. Важить колонка всього 1.22 кг, що робить її легкою в перенесенні, а зручний регульований плечовий ремінь додає комфорту в транспортуванні.

Defender G22 Black – це не просто колонка, це комплексний аудіосистема, яка поєднує стильний пластиковий корпус з передовими технологіями, забезпечуючи фантастичну якість звуку в будь-яких умовах. Обираючи цю модель, ви отримуєте не тільки потужний, але й стильний пристрій для створення незабутніх музичних вражень.
Виробник
Defender
Модель
G22 Black
Артикул
65122
Тип
портативні колонки
Підключення
дротове; бездротове
Кількість каналів
2.0
Кількість полос
3
Мінімальна частота відтворення
40 Гц
Максимальна частота відтворення
20 кГц
Роз'єми
mini Jack 3.5 mm; AUX
Тип акустичних колонок
об'ємного звучання
Потужність колонок, Вт
10
Живлення
акумулятор
Матеріал корпусу
пластик
Вага
1.22 кг
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
6
Установка
підлогова
Чутливість
90 дБ
Мінімальний вхідний опір
4 Ом
Інтерфейси
USB; Micro SD
Колір
чорний
Максимальний вхідний опір
12 Ом
Час роботи від акумулятора, ч.
6