• Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України • Безкоштовна доставка на будь яке відділення Нової Пошти • Пункти самовивозу у всіх обласних центрах України
Каталог товарів
Авторизуйтеся для отримання
розширених можливостей

Партнери

Нашою компанією укладено партнерські договори з усіма основними IT-дистриб'юторами України, завдяки чому ми можемо запропонувати нашим покупцям найширший асортимент IT-обладнання за найкращими цінами:
ERC ERC – професійний дистрибутор міжнародного рівня. Міжнародний холдинг ERC зареєстровано в Австрії. Офіси холдингу та дистрибуторська діяльність компаній ERC, підпорядкованих холдингу, є в багатьох країнах світу. В Україні ERC - відомий дистрибутор з 1995 року.
ELKO Заснована у 1998 році, компанія ELKO Ukraine є одним з найбільших дистриб'юторів ІТ-продукції, рішень і послуг, електроніки та побутової техніки на українському ринку. Входить до складу компанії ELKO Group.
ASBIS Один з провідних дистриб’юторів комп'ютерної техніки та комплектуючих, споживчої електроніки та техніки, а також рішень для бізнесу. АСБІС-Україна - частина міжнародного холдингу ASBISc Enterprises PLC, яка представлена майже в 30 країнах по всьому світу. В Україні наш портфель нараховує 50+ брендів та 1500+ продуктів.
MTI Один з найбільших на ринку України імпортерів та дистриб’юторів товарів і рішень сфери високих технологій: комп'ютерної та офісної техніки, інноваційних IT-рішень, сучасних систем безпеки тощо.
MUK Основний напрям роботи МУК – дистрибуція комплексних рішень та обладнання провідних світових виробників у сфері інформаційних технологій. Портфоліо компанії, що постійно розширюється, включає контракти з понад 50 світовими брендами А-класу, серед яких – виробники комп'ютерної техніки, активного та пасивного мережевого обладнання, систем безперебійного живлення, а також розробники програмного забезпечення для побудови ІТ-інфраструктури будь-якого масштабу та складності.