  • Проектор Optoma GT2000HDR
Проектор Optoma GT2000HDR
Код товару: U1104920
Наявність:
Є в наявності
Виробник
Optoma
Модель
GT2000HDR
Артикул
GT2000HDR
Тип
для домашнього кінотеатру
Типи проекції
фронтальна
Технологія
DLP
Матриця
Full HD
Роздільна здатність матриці
1920 x 1080
Яскравість
3500 (ANSI lm)
Контрастність
Мінімальна діагональ зображення
0.76 м
Максимальна діагональ зображення
7.62 м
Підтримувані дозволи
до Full HD (1920 x 1080)
Рівень шуму
34 дБ
Підтримка 3D
так
Тип лампи
Laser
Строк служби
30 000 годин
Вбудований динамік
так
Загальна потужність звуку
15 Вт
Підтрімуваній стандарт відео
PAL; SECAM; NTSC
Пульт керування
Порти і роз'єми
2 x HDMI; 1 x RS232; 3.5 мм; USB Type A
Колір
White
Ширина
274 мм
Висота
114 мм
Глибина
216 мм
Вага
3 кг
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Підтримка форматів
4:3; 16:9
Горизонтальна
15 - 140 кГц
Вертикальна
Фокусна відстань
7.51 мм
Потужність лампи
200 Вт
Kensington Lock
Максимальна проекційна відстань
3.3 м
Прогресивне сканування
Опис
Особливості:
  • Лазерний проектор Full HD 1080p, сумісний з 4K UHD та HDR
  • Створений для більшого комфорту під час гри.
  • Сумісний з роздільною здатністю 1080p, 240 Гц, 8,6 мс і 4K, 60 Гц, 17 мс.
  • Короткофокусний об'єктив для ігор
  • 100-дюймове зображення з відстані трохи більше метра
  • Еко-дизайн
  • Зниження енергоспоживання та тривалий термін служби продукту
Створено для майбутнього
Енергозберігаючі технології
Знижує споживання енергії до 45% порівняно з традиційними ламповими проекторами.
Зниження вуглецевого сліду
Світловий проектор
*Без прямих сонячних променів або світла, спрямованого на екран
Лазерні технології
Коротка фокусна відстань
Повне HD 1080p
Сумісність з HDR та HLG
Дивовижний колір
Ігровий режим
Два входи HDMI
Грайте у відеоігри, діліться відео та фотографіями прямо на великому екрані, не виходячи з вітальні!
Проекція 360°
*Для отримання додаткової інформації зверніться до посібника користувача вашого пристрою.
Безперервна робота (24/7)
Автоматичне вимкнення
Вбудований динамік
24 кадри/секунду
USB-живлення
Використовуйте порт USB-A для живлення зовнішніх пристроїв (5 В/1,5 А).
Виробник
Optoma
Модель
GT2000HDR
Артикул
GT2000HDR
Тип
для домашнього кінотеатру
Типи проекції
фронтальна
Технологія
DLP
Матриця
Роздільна здатність матриці
1920 x 1080
Яскравість
3500 (ANSI lm)
Контрастність
0.76 м
7.62 м
Підтримувані дозволи
до Full HD (1920 x 1080)
Рівень шуму
34 дБ
Підтримка 3D
Тип лампи
Laser
Строк служби
Загальна потужність звуку
15 Вт
Підтрімуваній стандарт відео
PAL; SECAM; NTSC
Пульт керування
Порти і роз'єми
Колір
White
Ширина
274 мм
Висота
114 мм
Глибина
216 мм
Вага
3 кг
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
Підтримка форматів
Горизонтальна
15 - 140 кГц
Вертикальна
Фокусна відстань
7.51 мм
Потужність лампи
200 Вт