Проектор Epson EB-695Wi (V11H740040)
Код товару: U0335267
Наявність:
Немає в наявності
Виробник
Epson
Модель
EB-695Wi
Артикул
V11H740040
Тип
офісний
Типи проекції
фронтальна; зворотня
Технологія
3LCD
Матриця
WXGA
Роздільна здатність матриці
1280 x 800
Яскравість
3500 (ANSI lm)
Контрастність
Мінімальна діагональ зображення
1.5 м
Максимальна діагональ зображення
2.54 м
Підтримувані дозволи
до WSXGA+ (1680 x 1050)
Рівень шуму
30 дБ економ режим
Тип лампи
UHE
Строк служби
5000 годин (10000 економ режим)
Вбудований динамік
так
Загальна потужність звуку
16 Вт (1 х 16 Вт)
Підтрімуваній стандарт відео
PAL; SECAM; NTSC; PAL60
Пульт керування
так
Порти і роз'єми
1 x RCA; 1 x 3.5 мм; 1 x LAN; 1 x RS232; 1 x USB (type B); 1 x mic; 3 x 3.5 мм (audio in); 3 x HDMI; 3 x VGA (D-Sub); 1 x USB (type A); Mini DIN 8pin
Колір
White
Ширина
367 мм
Висота
187 мм
Глибина
400 мм
Вага
5.8 кг
Країна виробництва
Тайвань
Гарантія, міс
24
Кількість кольорів
1.07 млрд
Підтримка форматів
Горизонтальна
15 - 92 кГц
Вертикальна
Коефіцієнт масштабування
1.35 x (цифровий)
Фокусна відстань
3.7 мм
Потужність лампи
250 Вт
Опис
Виробник
Epson
Модель
EB-695Wi
Артикул
V11H740040
Тип
офісний
Типи проекції
фронтальна; зворотня
Технологія
3LCD
Матриця
WXGA
Роздільна здатність матриці
1280 x 800
Яскравість
3500 (ANSI lm)
Контрастність
1.5 м
2.54 м
Підтримувані дозволи
до WSXGA+ (1680 x 1050)
Рівень шуму
30 дБ економ режим
Тип лампи
UHE
Строк служби
Вбудований динамік
Загальна потужність звуку
16 Вт (1 х 16 Вт)
Підтрімуваній стандарт відео
PAL; SECAM; NTSC; PAL60
Пульт керування
Порти і роз'єми
Колір
White
Ширина
367 мм
Висота
187 мм
Глибина
400 мм
Вага
5.8 кг
Країна виробництва
Тайвань
Гарантія, міс
24
Кількість кольорів
1.07 млрд
Підтримка форматів
Горизонтальна
15 - 92 кГц
Вертикальна
Коефіцієнт масштабування
1.35 x (цифровий)
Фокусна відстань
3.7 мм
Потужність лампи
250 Вт